E-Posta:
Şifre:
E-Posta:
 
 

Saatbook

Kayış, Kordon, Yedek Parça, El Aleti
Reyonlar

Marka Mağazaları

Fırsat Ürünü
Saatçi Gözlüğü (Optivisor)
Saatçi Gözlüğü (Optivisor)
1,164.66 TL
KDV Dahil

Garanti ve İade Şartları

Siparişimdeki ürünü / ürünleri iade etmek istiyorum. Ne yapmalıyım?


Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 8 iş günü içerisinde iade edebilirsiniz. 

Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;
 

-İade gerçekleşmeden önce iade süreciyle ilgili güncel yönlendirmelerin yapılabilmesi için müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Önceden haber verilmeksizin yapılan iadeler teslim alınmayacaktır.


- İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

- Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örnek:orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

- İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. 

- İade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Bu durumda da müşteri hizmetlerinin sizi yönlendireceği anlaşmalı kargo hizmet numarası ile gönderim yapmanız gerekecektir. Diğer durumlarda ise kargo ücreti size aittir.

- Ürün seçiminde uyumsuzluk problemi yaşanabilecek ürünler için, mutlaka uyum konusunda teknik destek alarak sipariş vermelisiniz. Bu tip ürünlerin orijinal ambalajları açıldığında iade işlemleri mümkün olmamaktadır. (Örn : hafıza kartları, bilgisayar donanım ve yazılım ürünleri, deri saat kayış kordonları )

Özel ürünler için iade şartları


TELEFON iadesinde;


- Ürün ekranında yer alan koruma bandı çıkarılmamış olmalıdır. Ekranda ve telefonun diğer yerlerinde çizik, hasar vs. olmamalıdır.


- Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir. 

Diğer Ürünlerin iadesinde;


Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler ( ürünün arızalı veya ayıplı çıkması halleri dışında, açıldıktan sonra sağlık açısından tehlike arzedebilen ürünler örn : kullanım esnasında vücut ile birebir temas gerektiren ürünler (deri ve kumaş saat kayış kordonları ,kulak içi veya kulak üstü kulaklık, iç çamaşırları vs. ), tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler ve iadesi mümkün değildir. 

Aşağıdaki ürünlerin iade edilebilmesi, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.


- Her türlü yazılım ve programlar
- DVD, VCD, CD ve kasetler
- Taşınabilir bilgisayarlar
- Bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit v.b)
- Her türlü kozmetik ürünleri

İade İşlemleri


- Gelen ürün öncelikle İade Bölümü tarafından incelenir, gerekir ise ürünün yetkili servisine ya da tedarikçi firmaya test etmeleri için gönderilir. Yukarıdaki şartlara uygun ise iade işlemi başlatılır. Bu işlemin süresi 3 ile 7 gün arasında değişmektedir.


- İade onaylandığında, iade bedelini siparişiniz kredi kartı ile yapıldı ise kredi kartınıza, havale ile oluşturuldu ise bilgilerini ileteceğiniz banka hesabınıza yansıtacaktır.

NOT: İade etmek istediğiniz ürünün faturası şirket adına ise, geri iade ederken şirketin düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermesi gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmesi gerekmektedir.

 

 

SİPARİŞ İPTALİ

 

Siparişlerinizi iptal işlemi için ürün siparişini verdiğiniz gün içerisinde bizi 0530 930 60 45 numaralı telefonumuzdan arayarak gerçekleştirebilirsiniz. Kargoya teslim edilmiş ürünlerin iptali ürün iade proseürüne göre işler. Ödemenizin iadesi ödeme yapmış olduğunuz ödeme kanalı ile size iade edilir.


Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Haber & Duyuru

Döviz Kurları
USD: 32.9000 TL
EUR: 35.4000 TL
CHF: 36.9000 TL

Ücretsiz Kargo

Etiket Bulutu

İstatistikler
134 kategoride,
37 farklı markadan,
toplam 595 ürün satıştadır.
Şu an 0 üye,
26 ziyaretçi çevrimiçi.
Toplam 3181742 kez ziyaret edildi.
Sayfa Örülme Hızı : 0 sn 137milisaniye